Competitieteams

Teams voorjaar 2019

Vrijdagavond mixed competitie 17+: Jan-Kees Sonke (captain), Dennis Zweedijk, Robin van Fraassen, Dennie Schipper, Iris van Weele, Laura van Weele, Sharon de Leeuw, Joëlle Sinke, Evi Traas

Wedstrijden vrijdag: Inhaal  19:00 uur 5-4-2019 Duiveland 2 - Waarde 1 Ronde 1 19:00 uur 12-4-2019 Kruiningen 1 - Waarde 1 Ronde 2  19:30 uur 19-4-2019 Waarde 1 - Hansweert 1 Ronde 3  Vrij  26-4-2019 Verzet naar 5 april 2019 Ronde 4  19:30 uur 10-5-2019 Waarde 1 - Hoek 1 Ronde 5  19:00 uur 17-5-2019 TEBO 2 - Waarde 1 Ronde 6 19:30 uur 24-5-2019 Waarde 1 - Zierikzee 2 Ronde 7  19:30 uur 31-5-2019 Waarde 1 - de Bongerd Kloetinge 4

Vrijdagavond dames competitie 17+: Linda Jakobsen (captain), Jamie Traas, Willianne Weststrate, Jopie van de Griek, Marion van Weele, Ans van Dijke, Louise de Koeijer, Cindy Walraven

Wedstrijden vrijdag: Ronde 1  19:15 uur 12-4-2019 Waarde 1 - Yerseke 3 Ronde 2  19:00 uur 19-4-2019 Duiveland 2 - Waarde 1 Ronde 3  19:15 uur 26-4-2019 Waarde 1 - de Stoof 2 Ronde 4  19:00 uur 10-5-2019 Kapelle 1 - Waarde 1 Ronde 5  19:15 uur 17-5-2019 Waarde 1 - MLTC 2 Ronde 6  19:00 uur 24-5-2019 Zierikzee 4 - Waarde 1 Ronde 7  19:00 uur 31-5-2019 Kapelle 3 - Waarde 1                                                                                                                                    

Zaterdag heren competitie 17+: Nico Zweedijk (captain), Peter van Kleef, Hans Aantjes, Jerry Ros, Robin van Fraassen, Jan-Kees Sonke, Dennie Schipper

Wedstrijden zaterdag: Ronde 1  13:00 uur 30-3-2019 Waarde 1 - de Ruucstoppelen Ronde 2  6-4-2019 de Bru-ten - Waarde 1 Ronde 3  13:00 uur 13-4-2019 Waarde 1 - Kapelle 1 Ronde 4  9:00 uur 20-4-2019 Westerschouwen 2 - Waarde 1 Ronde 5  9:00 uur 4-5-2019 MLTC 2 - Waarde 1 Ronde 6  13:00 uur 11-5-2019 Waarde 1 - Vrouwenpolder 1 Ronde 7  9:30 uur 18-5-2019 de Goese Maan 4 - Waarde 1

Zaterdag mixed competitie 17+: Louise de Koeijer (captain), Jan-Willem de Coninck, Nico Zweedijk, Carla de Koeijer, Nadine van Houte, Eric van Schaik, Lennard van Gilst, Jamie Traas, Frank Lobbezoo (r)

Wedstrijden zaterdag: Ronde 1  13:00 uur 25-5-2019 Jacoba van Beieren 1 - Waarde 1 Ronde 2  1-6-2019 Waarde 1 - Zierikzee 2 Ronde 3  13:30 uur 8-6-2019 De Ruucstoppelen 1 - Waarde 1 Ronde 4  15-6-2019 Waarde 1 - Duiveland 1 Ronde 5  22-6-2019 Waarde 1 - de Bongerd-Kloetinge Ronde 6  13:00 uur 29-6-2019 Westerschouwen 1 - Waarde 1 Ronde 7  6-7-2019 Waarde 1 - TEBO 1 

Zaterdag mixed competitie 35+: Peter van Kleef (captain), Loes van Kleef, Ria Schrier, Herman Manten, Johan Koeman, Marjoleyn Koeman, Jerry Ros, Marion van Weele                                                                                                     

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 113 269 118

T.C. Waarde

Kerkweg 48A
4414 AD Waarde